מתכננים שיפוץ?

עכשיו כשכולנו בבית כל כך הרבה בסגרים ובערבים גיליתם שאתם לא אוהבים את המטבח שלכם או את חדר השינה? אולי החלטתם שהצבעים צריכים ריענון או אולי המשרד עבר אליכם הביתה ומצריך היערכות מחדש? בכל מקרה החלטתם לשפץ וכנראה שגם בעתיד הקרוב. אז איפה מתחילים ומה כדאי לקחת בחשבון? ההחלטה הראשונה היא האם לעבוד עם מעצב/ת פנים או לעשות הכל לבד? לאחר מכן חשוב לברר מהם הצרכים וההעדפות שלכם. למעשה, אין כללים אוניברסליים העונים על צרכי העיצוב והעדפותיו של כל בעל בית. הסיבה לכך היא שלכל אדם העדפות עיצוב ורעיונות משלו כיצד להפוך דירה / בית לנוחה ומושכת. ישנם אנשים יותר יצירתיים, שאוהבים להתנסות ולנסות משהו חדש והולכים בעקבות האינטואיציה והטעם שלהם. אך מה עם אותם בעלי בתים, שאינם יכולים להתפאר בטעם העיצובי שלהם ובכל זאת רוצים להפוך את בתיהם לאלגנטיים ונוחים למגורים? למרבה המזל, ישנם מספר רעיונות לעיצוב שזכו לפופולריות בשל עלותם הנמוכה ופונקציונליות שלהם.

סגנון אחר
סגנון אחר

1. אל תמהרו לבחור את הצבעים: אנשים רבים מתחילים את תכנון עיצוב הפנים שלהם בבחירת ערכת צבעים. ובכן, גישה זו נראית מובנת, אך מעצבי בתים מסכימים על העובדה שאין צורך למהר בבחירת לוח הצבעים. יש כל כך הרבה צבעים שונים בצפיפות ובגוונים שממש קשה לעשות את הבחירה הטובה ביותר כבר מההתחלה. צבעים שנראים נהדר בבית אחד עשויים שלא להתאים לחלל הפנים של בית חדש. זה תלוי בסגנון, במקורות התאורה, ברהיטים ואפילו באלמנטים בעיצוב. כתוצאה מכך, עליך לבחור את לוח הצבעים של ביתך החדש לאחר שתחליט על שאר האלמנטים.

2. אל תקנו פריטי ריהוט רבים: אם אתם חולמים להפוך את ביתכם לנעים ופונקציונאלי בו זמנית, אין צורך לקנות יותר מדי פריטי ריהוט. בחדרים המוצפים בריהוט אין מספיק מקום לעבור בחלל והם הופכים לפחות שימושיים. בחרו רק את הריהוט בו תשתמשו בפועל מדי יום. החלטה זו גם תעזור לכם לחסוך ולהישאר במסגרת התקציב שלכם.

3. אתרים שכדאי להכיר ולהתעמק בהם:
https://www.ikea.co.il/
https://tapetim.co.il/
https://www.yad2.co.il/products/furniture?category=2

סגור לתגובות.